top of page
a101-logo

A101 Türkiye'nin 81 ilde, 923 ilçede ve 2020 Şubat İtibari ile 9001 mağazası ile hizmet vermektedir.

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş veya kısaca A101, Türkiye'de indirim marketi pazarına 28 Mart 2008 tarihinde 121 mağaza ile giriş yapan perakende marketler zinciri. A101'e ait kamyonlar ile depolardan mağazalara sevkiyat yapılmaktadır.


A101, en yaygın perakende zinciri olmanın yanı sıra 54.000 çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile sektörünün öncüleri arasındadır. A101 Dünya’nın en hızlı büyüyen beşinci perakende şirketi olarak başarısını sınırlarımızın dışına da taşımıştır.

 

A101 ürün grupları içerisinde et ve etli mamüller, süt ve sütlü mamüller, içecekler, bakliyat ve unlu mamuller, kuruyemişler, kahvaltılıklar, bisküvi ve şekerleme, konserve ve baharatlar, margarin ve sıvı yağlar, meyve ve sebzeler, dondurma ve dondurulmuş ürünler, deterjan ve temizlik ürünleri, kâğıt ürünleri, kozmetik ürünleri, gıda dışı ürünler gibi ürün grupları yer almaktadır.

 

A101 hediye kartı yapacağınız alış verilerinizde iWallet’ı güvenle kullanabilirsiniz. Başvuru yapmak için burayı tıklayınız.

A101

Market

Kategorisinde

9000

Mağaza Sayısı

81

Şehir

iWallet iPrize Hediye Kartı


Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi ve yaygın kullanım ağına sahip kurumsal ve bireysel hediye kartı iPrize ile çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini mutlu edin!


Çalışanlarınız ve ihtiyaç sahipleri için Ramazan ayında, yıl başlarında, doğum günlerinde, çocuklar için okul dönemlerinde Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji, Kozmetik gibi bir çok kategoride iPrize kartımız ile ayni yardımda bulunabilirsiniz.


iPrize ile  şirketler, sosyal yardım kuruluşları ve bireysel müşterilerimiz  için çok şey değişti. İPrize ile firmalar, müşterilerine sundukları özel paketler ile karlılıklarını artırırken, çalışanlarına verdikleri sosyal yardım, prim ve hediyelerle operasyonel kolaylık, vergi avantajı ve çalışan motivasyonunda artış sağladılar. Çalışanlar ve ihtiyaç sahipleriyse bu yardımları Türkiye çapında 22.000’in üzerindeki kendilerine en yakın noktada ve 100.000 ürüne sahip e-ticaret sitelerinde diledikleri gibi harcama imkanına sahip oldular. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz iPrize Hediye Kartı ile hemen tanışın!

Hemen Harcamaya Başlayın...

bottom of page