top of page
a101-logo

CarrefourSA, dünyadaki ilk mağazasını 15 Haziran 1963'te Fransa'da açan global perakende devi Carrefour’un 1993 yılında Türkiye’deki ilk mağazasını İçerenköy’de açmasının ardından 1996 yılında gücünü Sabancı Holding ile birleştirmesiyle kuruldu.

CarrefourSA, 2018 yıl sonu itibarıyla 29 Hiper market, 349 Süper market, 24 Gurme ve 194 Mini marketten oluşan toplam 596 mağaza içeren bir zincirle, toplam 493 bin m² satış alanında müşterilere hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

CarrefourSA, ürün grupları içerisinde teknoloji ve ev yaşam ürünleri, et ve etli mamüller, süt ve sütlü mamüller, içecekler, bakliyat ve unlu mamuller, kuruyemişler, kahvaltılıklar, bisküvi ve şekerleme, konserve ve baharatlar, margarin ve sıvı yağlar, meyve ve sebzeler, dondurma ve dondurulmuş ürünler, deterjan ve temizlik ürünleri, kâğıt ürünleri, kozmetik ürünleri, gıda dışı ürünler gibi ürün grupları yer almaktadır.

 

Carrefour hediye kartı ile yapacağınız alış verilerinizde iWallet’ı güvenle kullanabilirsiniz. Başvuru yapmak için burayı tıklayınız.

CarrefourSa

Market

Kategorisinde

630

Mağaza Sayısı

52

Şehir

iWallet iPrize Hediye Kartı


Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi ve yaygın kullanım ağına sahip kurumsal ve bireysel hediye kartı iPrize ile çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini mutlu edin!


Çalışanlarınız ve ihtiyaç sahipleri için Ramazan ayında, yıl başlarında, doğum günlerinde, çocuklar için okul dönemlerinde Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji, Kozmetik gibi bir çok kategoride iPrize kartımız ile ayni yardımda bulunabilirsiniz.


iPrize ile  şirketler, sosyal yardım kuruluşları ve bireysel müşterilerimiz  için çok şey değişti. İPrize ile firmalar, müşterilerine sundukları özel paketler ile karlılıklarını artırırken, çalışanlarına verdikleri sosyal yardım, prim ve hediyelerle operasyonel kolaylık, vergi avantajı ve çalışan motivasyonunda artış sağladılar. Çalışanlar ve ihtiyaç sahipleriyse bu yardımları Türkiye çapında 22.000’in üzerindeki kendilerine en yakın noktada ve 100.000 ürüne sahip e-ticaret sitelerinde diledikleri gibi harcama imkanına sahip oldular. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz iPrize Hediye Kartı ile hemen tanışın!

Hemen Harcamaya Başlayın...

bottom of page