top of page
a101-logo

Migros, 7 bölgede 81 ilde 850 Migros Jet, 709 M Migros, 391 MM Migros, 139 MMM Migros, 55 5M Migros olmak üzere toplam 2144 Mağaza ile 2.392.173 m²’de hizmet vermektedir.

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye'deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros'un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi'nin aldığı kararla, İsviçre'de "Ucuzluğun Kralı" sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye'de kurulması ile atıldı. İstanbullulara tanzim satışlarını da sunan, dönemin İstanbul Valisi ve Belediye Başkanı Fahrettin Kerim Gökay tarafından açılmıştır.


Migros, ürün grupları içerisinde teknoloji ve ev yaşam ürünleri, et ve etli mamüller, süt ve sütlü mamüller, içecekler, bakliyat ve unlu mamuller, kuruyemişler, kahvaltılıklar, bisküvi ve şekerleme, konserve ve baharatlar, margarin ve sıvı yağlar, meyve ve sebzeler, dondurma ve dondurulmuş ürünler, deterjan ve temizlik ürünleri, kâğıt ürünleri, kozmetik ürünleri, gıda dışı ürünler gibi ürün grupları yer almaktadır


Migros hediye kartı ile yapacağınız alış verilerinizde iWallet’ı güvenle tercih edebilirsiniz. Başvuru yapmak için burayı tıklayınız.


Size en yakın mağazasına ulaşmak için: https://www.migroskurumsal.com/Magazalarimiz.aspx?IcerikID=46

Migros

Market

Kategorisinde

2144

Mağaza Sayısı

81

Şehir

iWallet iPrize Hediye Kartı


Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi ve yaygın kullanım ağına sahip kurumsal ve bireysel hediye kartı iPrize ile çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini mutlu edin!


Çalışanlarınız ve ihtiyaç sahipleri için Ramazan ayında, yıl başlarında, doğum günlerinde, çocuklar için okul dönemlerinde Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji, Kozmetik gibi bir çok kategoride iPrize kartımız ile ayni yardımda bulunabilirsiniz.


iPrize ile  şirketler, sosyal yardım kuruluşları ve bireysel müşterilerimiz  için çok şey değişti. İPrize ile firmalar, müşterilerine sundukları özel paketler ile karlılıklarını artırırken, çalışanlarına verdikleri sosyal yardım, prim ve hediyelerle operasyonel kolaylık, vergi avantajı ve çalışan motivasyonunda artış sağladılar. Çalışanlar ve ihtiyaç sahipleriyse bu yardımları Türkiye çapında 22.000’in üzerindeki kendilerine en yakın noktada ve 100.000 ürüne sahip e-ticaret sitelerinde diledikleri gibi harcama imkanına sahip oldular. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz iPrize Hediye Kartı ile hemen tanışın!

Hemen Harcamaya Başlayın...

bottom of page