top of page
RAMAZAN.jpg

RAMAZAN yardımlarınızı tek karta topladık..

KOLAY, HIZLI, GÜVENLİ

 • Migros, CarrefourSA, A101, ŞOK istediğiniz markette harcayın

 • İster Mağazadan / Marketten alın, isterseniz Online teslim edilsin

 • Elektronik Satınal

 • Elektronik Harca

iWallet iPrize Kartı ister fiziki ister dijital kullanın 

Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji, Kitap, Dijital Baskı, Akaryakıt, Seyahat, Mobliya, Ev Aksesuarı ve E-ticaret 

kategorilerinde geçerli iWallet Prize kartını, tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evde kalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza veya ihtiyaç sahibi kişilere vereceğiniz ramazan erzak vb. yardımlar ile diğer özlük hakları için sanal hale getirdik. Artık iWallet kartını dijital hediye kodu/kartı olarak verebilirsiniz.

Hangi Marketlerde Geçerli?

Dikey_Logo_CSA-01.png

4 Ayrı seçenek İle ;

 • Lüks Ramazan Kolisi

 • Süper Ramazan Kolisi

 • Mega Ramazan Kolisi

 • Klasik Ramazan Kolisi

a101-logo-teknololortresmı-21.png

Tek seçenek İle ;

 • Alım esnasında koli içeriği seçilir

migros-260x185.png

3 Ayrı seçenek İle ;

 • Ramazan Bereket Paketi

 • Ramazan Lezzet Paketi

 • Ramazan Ziyafet Paketi

Online nerelerde harcayabiliriz?

2020-03-30_13-04-16.png

Carrefoursa.com

iWallet bakiyenizi Carrefour dijital koda çevirin ve ister marketlerde ister www.carrefoursa.com 'da gıda, temizlik, bebek, elektronik gibi bir çok kategoride alışveriş yapın...

2020-03-30_13-42-03.png

Doluraf.com

Evde kitap okumanın tam zamanı, güncel, yeni ve klasik 200.000 çeşit kitap www.doluraf.com'da. iWallet bakiyeniz ile dilediğiniz an online harcama yapın...

2020-04-06_17-11-46.png

Ofises.com

iWallet ile Kırtasiye ve Teknoloji kategorisinde 30.000'den fazla ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.ofises.com'da.

2021-04-13 (10).png

Dgn.com.tr

iWallet ile Bay ve bayan ayakkabı modelleri, çanta, lisanslı çocuk okul çantası ve bayan aksesuar çeşitlerini dgn.com.tr 'den satın alın.

2021-04-13 (6).png

e-bebek.com

iWallet ile Kırtasiye ve Teknoloji kategorisinde 30.000'den fazla ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.ofises.com'da.

2020-03-30_14-13-26.png

Etichetsport.com

iWallet ile Adidas, Skechers, Nike gibi 30'un üzerinde orijinal global marka ile 1000'lerce ürün arasından istediğiniz ürünleri satın alın.

2021-04-13 (7).png

Jollytur.com

iWallet kart www.jollytur.com ‘da tüm seyahat, konaklama ve turlarda geçerlidir. Uçak bileti konaklama ile birlikte alınabilir.

2021-04-13 (11).png

Filunutmaz.com

iWallet ile Kişiye özel tasarım, foto, kitap, foto dergi, v.b. ürünler tek tıkla ayağınıza kadar uygun fiyatlarla gelsin.

2020-03-30_13-03-32_edited.jpg

Boyner.com.tr

iWallet bakiyenizi Boyner dijital koda çevirin www.boyner.com.tr'de bulunan 1000'lerce ürün arasından dilediğinizi alın...

2020-04-06_17-29-10.png

3iplik.com

iWallet ile İç giyim, Ev Tekstil, Pijama vb kategorilerde 100'lerce ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.3iplik.com'da.

2021-04-13 (9).png

U1.com.tr

iWallet ile Adidas, Skechers, Nike gibi 30'un üzerinde orijinal global marka ile 1000'lerce ürün arasından istediğiniz ürünleri satın alın.

SSS
 • Kartıma bireysel yükleme yaptığım anda kullanabilir miyim?
  Yapılan yüklemeler anında karta aktarılır ve kullanıma açılır.
 • Kampanyalardan gelen ek iPuan yüklemeleri ne zaman kartıma geçer?
  Kampanyalar seçilerek yapılan bireysel yüklemelere ait kampanya yüklemeleri anında karta yansıtılır ve kullanılabilir. iPuan iWallet'ın puan uygulaması olup, 1 iPuan = 1 TL değerindedir.
 • Kampanyalardan kimler yararlanabilirim?
  Çalıştığı firma tarafından iWallet kart verilen kart kullanıcılarımız bireysel yükleme yapmak istediklerinde kampanyalardan faydalanabilir. iWallet kartına sahip olmayan müşterilerimiz ise 0850 490 00 17 nolu müşteri hizmetlerini veya [email protected] ile iletişime geçerek kart oluşturabilirler.
 • iWallet kartıma bireysel yükleme nasıl yapabilirim?
  Aşağıdaki kampanyalar üzerinde bulunan "Yükleme Yap" butonuna tıklayın. iWallet Bireysel Hizmet ekranlarına giriş yaptıktan sonra; sol menüde bulunan Bireysel Kampayanlar bölümünden katılmak istediğiniz kampanyanızı seçerek, adımları izleyin. Yükleme tutarını belirledikten sonra Kredi Kartı bilgileriniz ile dilediğiniz zaman kartınıza yükleme yaprak anında harcama yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Bireysel yüklemelerim, şirketimin yaptığı yüklemeleri etkiler mi?"
  Bireysel yüklemeler, şirketler tarafından yapılan yüklemeleri etkilemez. Kart içerisinde yeni bir cüzdan açılarak kartlara yükleme yapıldığından şirket tarafından yapılan kurumsal yüklemeler ile karışmaz.
 • Şirketimin yüklediği bakiyeye ek olarak bireysel bakiye yüklemesi yaparsam tek seferde birlikte harcayabilir miyim?
  iWallet ödeme sistemleri altyapısı kartınız içerisine yapılan tüm yüklemelerden kalan bakiye bigilerini toplayarak mağaza sistemlerine aktarır. Bu özellik sayesinde şirketinizin yüklediği bakiyeye ek olarak yapacağınız bireysel bakiye yüklemesini birlikte tek seferde kullanabilirsiniz.
 • Kartımda bulunan bakiyenin son kullanım süresi var mı?
  Kartınızı temin ettiğiniz kurum/firma yetkilisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Kartımda bulunan bakiyenin son kullanım süresi var mı?
  Kartınızı temin ettiğiniz kurum/firma yetkilisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Çalışanlarımız için iWallet kart hakkında bilgi alabilir miyiz?
  Başvur bölümünde gelen formu doldurmanız işlemleri başlatmak için yeterlidir. Sizi satış temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayacak ve işlemlerle ilgili bir verecek.
 • Harcama noktalarını nasıl öğrenebilirim?
  iWallet kartınızın harcama noktalarına, mobil uygulamamızı indirip giriş yaparak kartınızı ekledikten sonra, Harcama Noktaları > Listede Gör bölümünden ulaşabilirsiniz.
bottom of page