top of page

Kurumsal & Bireysel

Hediye Kartı!

Çalışanlarınıza yapacağınız giyim yardımları sizin için tek karta topladık.

Giyim.png

Kolay, Hızlı ve Güvenli.

  • Koton, Mavi, Flo, Kiğılı, Ayakkabı Dünyası ve onlarca Markada hediye kartını harcayın.

  • Giyim kategorilerinin yanına dilerseniz Market, Akaryakıt gibi sektörleride ekleyerek, tek bir dijital cüzdan ile süresiz harcayın.

    • Elektronik Satın Al

    • Elektronik Harca

Giyim Markalarımız ;

invoice.png

Bordroda Vergi Avantajı

iWallet müşterileri, çalışanları için nakit yerine verdikleri ayni yardımlarda SSK işçi payı ve işveren payında muafiyet kazanırlar.

1.png

Mobil Ödeme

Müşterilerimizin çalışanlarına "iWallet Türkiye" mobil uygulaması ile hediye kartları yanlarında olmadan da alışveriş yapma imkanı sağlanır.

tax.png

KDV Avantajı

iWallet giyim hediye kartları, müşterilerine seçtikleri ürünlere göre %8 Kdv'li fatura keserek, KDV yönünden kazanç sağlar.

5.png

Yaygın Mağaza Ağı

iWallet, kullanıcılarına seçkin ulusal markaların Türkiye'deki tüm mağazalarında alışveriş yapma imkanı sağlar. 81 ilimizin tamamı için anlaşmalı üye işyerleri ile keyifle harcayın.

2.png

Nakit ile Eşdeğer Alışveriş

iWallet müşterileri, anlaşmalı üye işyerlerinde yapacakları alışverişlerde tüm indirim ve kampanyalardan yararlanarak, değer kaybı yaşamadan iWallet hediye kartlarının bakiyelerini kullanırlar.

4.png

E-ticaret Alışveriş İmkanı

Anlaşma E-ticaret markalarımız ile 100.000'lerce ürün online olarak iWallet kartı ile satın alınıp, müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

bottom of page