#EvdeKal

Ramazan yardımlarını sizin için birleştirdik..

- Market, giyim, kitap, kırtasiye ihtiyaçları Tek Paket...

- Hepsi eve teslim...

- Elektronik satınal...

- Elektronik harca...

iWallet Sanal Kart/Kod Sistemi ile dokunmadan alın ve harcayın...

Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji ve Kitap kategorilerinde geçerli iWallet Prize kartı tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evdekalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza vereceğiniz ramazan erzak vb. yardımlar ile diğer özlük hakları için sanal hale getirdik. Artık iWallet kartını dijital hediye kodu/kartı olarak verebilirsiniz.

Nerelerde harcayabiliriz?

Sanal Mağaza

iWallet bakiyenizi Carrefour dijital koda çevirin ve ister marketlerde ister www.carrefoursa.com 'da gıda,temizlik, bebek, elektronik gibi bir çok kategoride alışveriş yapın...

Etichetsport.com

Sanal Mağaza

iWallet ile Adidas, Skechers, Nike gibi 30'un üzerinde orijinal global marka ile 1000'lerce ürün arasından istediğiniz ürünleri satın alın.

Boyner.com.tr

Sanal Mağaza

iWallet bakiyenizi Boyner dijital koda çevirin www.boyner.com.tr'de bulunan 1000'lerce ürün arasından dilediğinizi alın...

3iplik.com

Sanal Mağaza

iWallet ile İç giyim, Ev Tekstil, Pijama vb kategorilerde 100'lerce ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.3iplik.com'da.

Doluraf.com

Sanal Mağaza

Evde kitap okumanın tam zamanı, güncel, yeni ve klasik 200.000 çeşit kitap www.doluraf.com'da. iWallet bakiyeniz ile dilediğiniz an online harcama yapın...

Ofises.com

Sanal Mağaza

iWallet ile kırtasiye kategorisinde 30.000'den fazla ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.ofises.com'da.

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışanlarımız için almak istiyoruz, ne yapmalıyım?


Başvur bölümünde gelen formu doldurmanız işlemleri başlatmak için yeterlidir. Sizi satış temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayacak ve işlemlerle ilgili bir verecek.
Satınalma işleminde ıslak imzaya veya evrakların kargo ile gönderim yapılmasına ihtiyaç var mı?


Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evdekalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza vereceğiniz yardımlar için gerekli tüm prosedür mail ve telefon yolu ile tamamlanmtadır. Yüz yüze görüşme, kargo ihtiyacı ve ıslak imza süreçlerimizi geçici süre için kaldırdık.
Çalışanlara dijital kodlar nasıl ulaştırılıyor?


Satınalma süreçleri tamamlandıktan sonra çalışanlara dijital kodlar tercihe göre cep telefonu numaralarına sms ile veya firma yetkilisine şifreli dosya ile gönderilmektedir.
Farklı mağazalardan parçalı harcama yapılabilir mi?


Evet, farklı mağazalardan iWallet bakiyeleri parçalı olarak kullanılabilir, konuyla ilgili müşteri hizmetlerimiz 7 gün 10:00 - 22:00 saatleri arası bu ve benzeri konularla ilgili tüm müşterilerimize hizmet vermektedir.
Her hangi bir sorun olduğunda size nasıl ulaşırım?


iWallet Müşteri Hizmetleri 0850 490 00 17 nolu telefondan haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Ayrıca info@iwallet.com.tr veya musterihizmetleri@iwallet.com.tr mail adresleri ile de iletişime geçilebilir. Firma yetkilisi günün her saati satış temsilcilerimize dilerlerse cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirler.

© 2020 iWallet Kurumsal Hizmetler A.Ş.

22.png
Müşteri Hizmetleri
0850 490 00 17
Genel Müdürlük
0312 387 14 14
Mail
Faks
0850 346 17 42
33.png
iWallet Kart
Ücretler
Kurumsal Hizmetler
Ortak Markalı Kartlar
Blog
  • LinkedIn
  • Instagram