top of page

iPrize Hediye Kartı!

Çalışanlarınıza yapacağınız yardımları sizin için tek karta topladık.

02_iwalletcard_mockup.png

Kolay, Hızlı ve Güvenli.

  • A101, Migros, Carrefour, Boyner, Koton, Mavi, Flo ve onlarca markada harcayın

  • Dilerseniz Mağazadan / Marketten alın

  • Dilerseniz Online olarak evinize teslim edilsin

  • Elektronik Satın Al

  • Elektronik Harca

Markalarımız ;

iWallet İPrize Hediye Kartı

Sanal Kod Sistemi ile dokunmadan alın ve harcayın.

Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji ve Kitap kategorilerinde geçerli iWallet Prize kartı tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evde kalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza vereceğiniz ramazan erzak vb. yardımlar ile diğer özlük hakları için sanal hale getirdik. Artık iWallet kartını dijital hediye kodu / kartı olarak verebilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi ve yaygın kullanım ağına sahip kurumsal ve bireysel hediye kartı iWallet iPrize ile çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini mutlu edin!

wallet_Slider05_MobilOdeme_Metinsiz_1688x1688.png

Çalışanlarınız ve ihtiyaç sahipleri için Ramazan ayında, yıl başlarında, doğum günlerinde, çocuklar için okul dönemlerinde Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji, Kozmetik, Seyahat & Konaklama gibi bir çok kategoride iWallet iPrize kartımız ile ayni yardımda bulunabilirsiniz.

iWallet iPrize ile şirketler, sosyal yardım kuruluşları ve bireysel müşterilerimiz için çok şey değişti.iWallet iPrize ile firmalar, müşterilerine sundukları özel paketler ile karlılıklarını artırırken, çalışanlarına verdikleri sosyal yardım, prim ve hediyelerle operasyonel kolaylık, vergi avantajı ve çalışan motivasyonunda artış sağladılar. Çalışanlar ve ihtiyaç sahipleriyse bu yardımları Türkiye çapında 22.000’in üzerindeki kendilerine en yakın noktada ve 100.000 ürüne sahip e-ticaret sitelerinde diledikleri gibi harcama imkanına sahip oldular. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz iWallet iPrize Hediye Kartı ile hemen tanışın!

Hangi marketlerde geçerli?

Dikey_Logo_CSA-01.png

CarrefourSa'nın tüm marketlerinde ve www.carrefoursa.com gıda, temizlik, kırtasiye, bebek vb. kategorilerde geçerlidir.

a101_logo.png

A101'ın tüm marketlerinde tüm gıda, temizlik, kırtasiye, bebek vb. kategorilerde geçerlidir.

migros-logo-png-4-1024x538.png

Migros'un'in tüm şubelerinde ve www.migros.com.tr de tüm gıda, temizlik ürünlerinde geçerlidir.

SSS
Nerelerde harcayabiliriz?

iWallet iPrize kartı A101, Migros, Carrefour'un yanı sıra Teknosa, Koton, Mavi, Flo, Kiğılı, Hatemoğlu, DsDamat, Damat Tween, Ekol, Sitare, Setrms, İpekyol, Twist, Journey, Ayakkabı Dünyası, Etichet Sport gibi bir çok markada harcayabilirsiniz

 

bottom of page