iPrize Hediye Kartı!

Çalışanlarınıza yapacağınız yardımları sizin için tek karta topladık.

9.png

Kolay, Hızlı ve Güvenli.

  • A101, Migros, Carrefour, Boyner, Koton, Mavi, Flo ve onlarca markada harcayın

  • Dilerseniz Mağazadan / Marketten alın

  • Dilerseniz Online olarak evinize teslim edilsin

  • Elektronik Satın Al

  • Elektronik Harca

Markalarımız ;

iWallet İPrize Hediye Kartı

Sanal Kod Sistemi ile dokunmadan alın ve harcayın.

Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji ve Kitap kategorilerinde geçerli iWallet Prize kartı tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evde kalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza vereceğiniz ramazan erzak vb. yardımlar ile diğer özlük hakları için sanal hale getirdik. Artık iWallet kartını dijital hediye kodu / kartı olarak verebilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi ve yaygın kullanım ağına sahip kurumsal ve bireysel hediye kartı iWallet iPrize ile çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini mutlu edin!

24.png

Çalışanlarınız ve ihtiyaç sahipleri için Ramazan ayında, yıl başlarında, doğum günlerinde, çocuklar için okul dönemlerinde Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji, Kozmetik, Seyahat & Konaklama gibi bir çok kategoride iWallet iPrize kartımız ile ayni yardımda bulunabilirsiniz.

iWallet iPrize ile şirketler, sosyal yardım kuruluşları ve bireysel müşterilerimiz için çok şey değişti.iWallet iPrize ile firmalar, müşterilerine sundukları özel paketler ile karlılıklarını artırırken, çalışanlarına verdikleri sosyal yardım, prim ve hediyelerle operasyonel kolaylık, vergi avantajı ve çalışan motivasyonunda artış sağladılar. Çalışanlar ve ihtiyaç sahipleriyse bu yardımları Türkiye çapında 22.000’in üzerindeki kendilerine en yakın noktada ve 100.000 ürüne sahip e-ticaret sitelerinde diledikleri gibi harcama imkanına sahip oldular. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz iWallet iPrize Hediye Kartı ile hemen tanışın!

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Hangi marketlerde geçerli?

Dikey_Logo_CSA-01.png

CarrefourSa'nın tüm marketlerinde ve www.carrefoursa.com gıda, temizlik, kırtasiye, bebek vb. kategorilerde geçerlidir.

a101_logo.png

CarrefourSa'nın tüm marketlerinde ve www.carrefoursa.com gıda, temizlik, kırtasiye, bebek vb. kategorilerde geçerlidir.

migros-logo-png-4-1024x538.png

Migros'un'in tüm şubelerinde ve www.migros.com.tr de tüm gıda, temizlik ürünlerinde geçerlidir.

Nerelerde harcayabiliriz?

iWallet iPrize kartı A101, Migros, Carrefour'un yanı sıra Teknosa, Boyner, Koton, Mavi, Flo, Kiğılı, Hatemoğlu, DsDamat, Damat Tween, Ekol, Sitare, Setrms, İpekyol, Twist, Journey, Ayakkabı Dünyası, Etichet Sport, So Chic gibi bir çok markada ve aşağıdaki e-ticaret sitelerinde harcayabilirsiniz.

2020-03-30_13-04-16.png

Sanal Mağaza

carrefoursa.com

iWallet bakiyenizi Carrefour dijital koda çevirin ve ister marketlerde ister www.carrefoursa.com 'da gıda, temizlik, bebek, elektronik gibi bir çok kategoride alışveriş yapın...

2020-03-30_14-13-26.png

Sanal Mağaza

etichetsport.com

iWallet ile Adidas, Skechers, Nike gibi 30'un üzerinde orijinal global marka ile 1000'lerce ürün arasından istediğiniz ürünleri satın alın.

2020-03-30_13-03-32_edited.jpg

Sanal Mağaza

boyner.com.tr

iWallet bakiyenizi Boyner dijital koda çevirin www.boyner.com.tr'de bulunan 1000'lerce ürün arasından dilediğinizi alın...

2020-03-30_14-04-57.png

Sanal Mağaza

3iplik.com

iWallet ile İç giyim, Ev Tekstil, Pijama vb kategorilerde 100'lerce ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.3iplik.com'da.

2020-03-30_13-42-03.png

Sanal Mağaza

doluraf.com

Evde kitap okumanın tam zamanı, güncel, yeni ve klasik 200.000 çeşit kitap www.doluraf.com'da. iWallet bakiyeniz ile dilediğiniz an online harcama yapın...

2020-03-30_14-09-15.png

Sanal Mağaza

ofeses.com

iWallet ile kırtasiye kategorisinde 30.000'den fazla ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.ofises.com'da.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışanlarımız için almak istiyoruz, ne yapmalıyım?


Başvur bölümünde gelen formu doldurmanız işlemleri başlatmak için yeterlidir. Sizi satış temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayacak ve işlemlerle ilgili bir verecek.
Satınalma işleminde ıslak imzaya veya evrakların kargo ile gönderim yapılmasına ihtiyaç var mı?


Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evdekalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza vereceğiniz yardımlar için gerekli tüm prosedür mail ve telefon yolu ile tamamlanmtadır. Yüz yüze görüşme, kargo ihtiyacı ve ıslak imza süreçlerimizi geçici süre için kaldırdık.
Çalışanlara dijital kodlar nasıl ulaştırılıyor?


Satınalma süreçleri tamamlandıktan sonra çalışanlara dijital kodlar tercihe göre cep telefonu numaralarına sms ile veya firma yetkilisine şifreli dosya ile gönderilmektedir.
Farklı mağazalardan parçalı harcama yapılabilir mi?


Evet, farklı mağazalardan iWallet bakiyeleri parçalı olarak kullanılabilir, konuyla ilgili müşteri hizmetlerimiz 7 gün 10:00 - 22:00 saatleri arası bu ve benzeri konularla ilgili tüm müşterilerimize hizmet vermektedir.
Her hangi bir sorun olduğunda size nasıl ulaşırım?


iWallet Müşteri Hizmetleri 0850 490 00 17 nolu telefondan haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Ayrıca info@iwallet.com.tr veya musterihizmetleri@iwallet.com.tr mail adresleri ile de iletişime geçilebilir. Firma yetkilisi günün her saati satış temsilcilerimize dilerlerse cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirler.
"Online Harcama" ve "Yerinde-Fiziksel Harcama" ne demektir?


Yardımların e-ticaret sitelerinde kullanılarak harcama yapılmasına "Online Harcama", markete yada fiziksel mağazaya giderek kasiyer aracılığı ile harcama yapılmasına "Yerinde Harcama" denilmektedir.
Sadece yerinde alım yapılabilen(Fiziksel Mağazada Harcama) bir markanın e-ticaret sitesinde de harcama yapabilir miyim?


iWallet müşterilerini mobil uygulama ve resmi web sayfasında bu konu ile ilgili bilgilendirmektedir. Örneğin Carrefour üye işyerimizin hem online mağazasında hem de fiziksel mağazasında harcama yapılabilmekte iken, A101'de sadece fiziksel mağazada harcama yapılabilmektedir.
Fiziksel kart gönderilecek mi?


iWallet geliştirdiği teknolojiler ile tüm süreci fiziksel karta ihtiyaç olmadan sanal kart ve dijital kod ile yönetebilmektedir. Müşterimizin talep etmesi durumunda fiziksel kart gönderimi yapılmaktadır.