top of page

iPrize Hediye Kartı!

Çalışanlarınıza yapacağınız yardımları sizin için tek karta topladık.

02_iwalletcard_mockup.png

Kolay, Hızlı ve Güvenli.

 • A101, Migros, Carrefour, Boyner, Koton, Mavi, Flo ve onlarca markada harcayın

 • Dilerseniz Mağazadan / Marketten alın

 • Dilerseniz Online olarak evinize teslim edilsin

 • Elektronik Satın Al

 • Elektronik Harca

Markalarımız ;

iWallet İPrize Hediye Kartı

Sanal Kod Sistemi ile dokunmadan alın ve harcayın.

Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji ve Kitap kategorilerinde geçerli iWallet Prize kartı tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evde kalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza vereceğiniz ramazan erzak vb. yardımlar ile diğer özlük hakları için sanal hale getirdik. Artık iWallet kartını dijital hediye kodu / kartı olarak verebilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi ve yaygın kullanım ağına sahip kurumsal ve bireysel hediye kartı iWallet iPrize ile çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini mutlu edin!

wallet_Slider05_MobilOdeme_Metinsiz_1688x1688.png

Çalışanlarınız ve ihtiyaç sahipleri için Ramazan ayında, yıl başlarında, doğum günlerinde, çocuklar için okul dönemlerinde Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji, Kozmetik, Seyahat & Konaklama gibi bir çok kategoride iWallet iPrize kartımız ile ayni yardımda bulunabilirsiniz.

iWallet iPrize ile şirketler, sosyal yardım kuruluşları ve bireysel müşterilerimiz için çok şey değişti.iWallet iPrize ile firmalar, müşterilerine sundukları özel paketler ile karlılıklarını artırırken, çalışanlarına verdikleri sosyal yardım, prim ve hediyelerle operasyonel kolaylık, vergi avantajı ve çalışan motivasyonunda artış sağladılar. Çalışanlar ve ihtiyaç sahipleriyse bu yardımları Türkiye çapında 22.000’in üzerindeki kendilerine en yakın noktada ve 100.000 ürüne sahip e-ticaret sitelerinde diledikleri gibi harcama imkanına sahip oldular. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz iWallet iPrize Hediye Kartı ile hemen tanışın!

Hangi marketlerde geçerli?

Dikey_Logo_CSA-01.png

CarrefourSa'nın tüm marketlerinde ve www.carrefoursa.com gıda, temizlik, kırtasiye, bebek vb. kategorilerde geçerlidir.

a101_logo.png

A101'ın tüm marketlerinde tüm gıda, temizlik, kırtasiye, bebek vb. kategorilerde geçerlidir.

migros-logo-png-4-1024x538.png

Migros'un'in tüm şubelerinde ve www.migros.com.tr de tüm gıda, temizlik ürünlerinde geçerlidir.

SSS
Nerelerde harcayabiliriz?

iWallet iPrize kartı A101, Migros, Carrefour'un yanı sıra Teknosa, Koton, Mavi, Flo, Kiğılı, Hatemoğlu, DsDamat, Damat Tween, Ekol, Sitare, Setrms, İpekyol, Twist, Journey, Ayakkabı Dünyası, Etichet Sport gibi bir çok markada harcayabilirsiniz

 

 • Kartıma bireysel yükleme yaptığım anda kullanabilir miyim?
  Yapılan yüklemeler anında karta aktarılır ve kullanıma açılır.
 • Kampanyalardan gelen ek iPuan yüklemeleri ne zaman kartıma geçer?
  Kampanyalar seçilerek yapılan bireysel yüklemelere ait kampanya yüklemeleri anında karta yansıtılır ve kullanılabilir. iPuan iWallet'ın puan uygulaması olup, 1 iPuan = 1 TL değerindedir.
 • Kampanyalardan kimler yararlanabilirim?
  Çalıştığı firma tarafından iWallet kart verilen kart kullanıcılarımız bireysel yükleme yapmak istediklerinde kampanyalardan faydalanabilir. iWallet kartına sahip olmayan müşterilerimiz ise 0850 490 00 17 nolu müşteri hizmetlerini veya [email protected] ile iletişime geçerek kart oluşturabilirler.
 • iWallet kartıma bireysel yükleme nasıl yapabilirim?
  Aşağıdaki kampanyalar üzerinde bulunan "Yükleme Yap" butonuna tıklayın. iWallet Bireysel Hizmet ekranlarına giriş yaptıktan sonra; sol menüde bulunan Bireysel Kampayanlar bölümünden katılmak istediğiniz kampanyanızı seçerek, adımları izleyin. Yükleme tutarını belirledikten sonra Kredi Kartı bilgileriniz ile dilediğiniz zaman kartınıza yükleme yaprak anında harcama yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Bireysel yüklemelerim, şirketimin yaptığı yüklemeleri etkiler mi?"
  Bireysel yüklemeler, şirketler tarafından yapılan yüklemeleri etkilemez. Kart içerisinde yeni bir cüzdan açılarak kartlara yükleme yapıldığından şirket tarafından yapılan kurumsal yüklemeler ile karışmaz.
 • Şirketimin yüklediği bakiyeye ek olarak bireysel bakiye yüklemesi yaparsam tek seferde birlikte harcayabilir miyim?
  iWallet ödeme sistemleri altyapısı kartınız içerisine yapılan tüm yüklemelerden kalan bakiye bigilerini toplayarak mağaza sistemlerine aktarır. Bu özellik sayesinde şirketinizin yüklediği bakiyeye ek olarak yapacağınız bireysel bakiye yüklemesini birlikte tek seferde kullanabilirsiniz.
 • Kartımda bulunan bakiyenin son kullanım süresi var mı?
  Kartınızı temin ettiğiniz kurum/firma yetkilisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Kartımda bulunan bakiyenin son kullanım süresi var mı?
  Kartınızı temin ettiğiniz kurum/firma yetkilisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Çalışanlarımız için iWallet kart hakkında bilgi alabilir miyiz?
  Başvur bölümünde gelen formu doldurmanız işlemleri başlatmak için yeterlidir. Sizi satış temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayacak ve işlemlerle ilgili bir verecek.
 • Harcama noktalarını nasıl öğrenebilirim?
  iWallet kartınızın harcama noktalarına, mobil uygulamamızı indirip giriş yaparak kartınızı ekledikten sonra, Harcama Noktaları > Listede Gör bölümünden ulaşabilirsiniz.
bottom of page