kart_edited.png

Bireysel Kampanyalarımız ile iWallet kartınıza kolayca bakiye yükleyin, kazanmaya devam edin!

iWallet kartına yapacağın bireysel yüklemelerde %5 ek yükleme hediye!

Bireysel Yükle! %5 Kazan...

iWallet kartına yapacağın bireysel yüklemelerde %5 ek yükleme hediye!

Avantaj Oranı (%)

%5

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalardan kimler yararlanabilirim?


Çalıştığı firma tarafından iWallet kart verilen kart kullanıcılarımız bireysel yükleme yapmak istediklerinde kampanyalardan faydalanabilir. iWallet kartına sahip olmayan müşterilerimiz ise 0850 490 00 17 nolu müşteri hizmetlerini veya musterihizmetleri@iwallet.com.tr ile iletişime geçerek kart oluşturabilirler.




iWallet kartıma bireysel yükleme nasıl yapabilirim?


Aşağıdaki kampanyalar üzerinde bulunan "Yükleme Yap" butonuna tıklayın. iWallet Bireysel Hizmet ekranlarına giriş yaptıktan sonra; sol menüde bulunan Bireysel Kampayanlar bölümünden katılmak istediğiniz kampanyanızı seçerek, adımları izleyin. Yükleme tutarını belirledikten sonra Kredi Kartı bilgileriniz ile dilediğiniz zaman kartınıza yükleme yaprak anında harcama yapmaya başlayabilirsiniz.




Bireysel yüklemelerim, şirketimin yaptığı yüklemeleri etkiler mi?


Bireysel yüklemeler, şirketler tarafından yapılan yüklemeleri etkilemez. Kart içerisinde yeni bir cüzdan açılarak kartlara yükleme yapıldığından şirket tarafından yapılan kurumsal yüklemeler ile karışmaz.




Kartıma bireysel yükleme yaptığım anda kullanabilir miyim?


Yapılan yüklemeler anında karta aktarılır ve kullanıma açılır.




Kampanyalardan gelen ek iPuan yüklemeleri ne zaman kartıma geçer?


Kampanyalar seçilerek yapılan bireysel yüklemelere ait kampanya yüklemeleri anında karta yansıtılır ve kullanılabilir. iPuan iWallet'ın puan uygulaması olup, 1 iPuan = 1 TL değerindedir.




Şirketimin yüklediği bakiyeye ek olarak bireysel bakiye yüklemesi yaparsam tek seferde birlikte harcayabilir miyim?


iWallet ödeme sistemleri altyapısı kartınız içerisine yapılan tüm yüklemelerden kalan bakiye bigilerini toplayarak mağaza sistemlerine aktarır. Bu özellik sayesinde şirketinizin yüklediği bakiyeye ek olarak yapacağınız bireysel bakiye yüklemesini birlikte tek seferde kullanabilirsiniz.