21.png

Ramazan yardımlarını çalışanlarınız için tek kartta buluşturduk.

Kolay, Hızlı, Güvenli

- A101, Migros, Carrefour, Teknosa, Boyner, Koton, Mavi, Flo ve 10'larca Markada harcayın

- İster Mağazadan/Marketten alın, isterseniz Online Eve teslim edilsin

- Elektronik Satınal

- Elektronik Harca

iWallet Sanal Kart/Kod Sistemi ile dokunmadan alın ve harcayın...

Market, Giyim, Kırtasiye, Teknoloji ve Kitap kategorilerinde geçerli hediye kartımızı,  çalışanlarınız için sanal hale getirdik. Artık iWallet kartını dijital hediye kodu / kartı olarak da verebilirsiniz. Ramazan ayında zahmetsizce, temas olmadan çalışanlarınızı sevindirin.

Hangi marketlerde geçerli?

Dikey_Logo_CSA-01.png

Carrefour

CarrefourSa'nın tüm marketlerinde ve https://www.carrefoursa.com'da tüm ürünlerde geçerlidir.

A101

A101'in tüm şubelerinde ve tüm gıda, temizlik ürünlerinde geçerlidir.

Migros

Migros'un'in tüm şubelerinde ve https://www.migros.com.tr de tüm gıda, temizlik ürünlerinde geçerlidir.

Online nerelerde harcayabiliriz?

2020-03-30_13-04-16.png

iWallet bakiyenizi Carrefour dijital koda çevirin ve ister marketlerde ister www.carrefoursa.com 'da gıda, temizlik, bebek, elektronik gibi bir çok kategoride alışveriş yapın...

Etichetsport.com

iWallet ile Adidas, Skechers, Nike gibi 30'un üzerinde orijinal global marka ile 1000'lerce ürün arasından istediğiniz ürünleri satın alın.

Boyner.com.tr

iWallet bakiyenizi Boyner dijital koda çevirin www.boyner.com.tr'de bulunan 1000'lerce ürün arasından dilediğinizi alın...

3iplik.com

iWallet ile İç giyim, Ev Tekstil, Pijama vb kategorilerde 100'lerce ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.3iplik.com'da.

Doluraf.com

Evde kitap okumanın tam zamanı, güncel, yeni ve klasik 200.000 çeşit kitap www.doluraf.com'da. iWallet bakiyeniz ile dilediğiniz an online harcama yapın...

Ofises.com

iWallet ile Kırtasiye ve Teknoloji kategorisinde 30.000'den fazla ürün arasından online alışveriş yapma imkanı www.ofises.com'da.

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışanlarımız için almak istiyoruz, ne yapmalıyım?


Başvur bölümünde gelen formu doldurmanız işlemleri başlatmak için yeterlidir. Sizi satış temsilcimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizi arayacak ve işlemlerle ilgili bir verecek.
Satınalma işleminde ıslak imzaya veya evrakların kargo ile gönderim yapılmasına ihtiyaç var mı?


Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı evdekalmanın çok önemli olduğu şu günlerde çalışanlarınıza vereceğiniz yardımlar için gerekli tüm prosedür mail ve telefon yolu ile tamamlanmtadır. Yüz yüze görüşme, kargo ihtiyacı ve ıslak imza süreçlerimizi geçici süre için kaldırdık.
Çalışanlara dijital kodlar nasıl ulaştırılıyor?


Satınalma süreçleri tamamlandıktan sonra çalışanlara dijital kodlar tercihe göre cep telefonu numaralarına sms ile veya firma yetkilisine şifreli dosya ile gönderilmektedir.
Farklı mağazalardan parçalı harcama yapılabilir mi?


Evet, farklı mağazalardan iWallet bakiyeleri parçalı olarak kullanılabilir, konuyla ilgili müşteri hizmetlerimiz 7 gün 10:00 - 22:00 saatleri arası bu ve benzeri konularla ilgili tüm müşterilerimize hizmet vermektedir.
Her hangi bir sorun olduğunda size nasıl ulaşırım?


iWallet Müşteri Hizmetleri 0850 490 00 17 nolu telefondan haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Ayrıca info@iwallet.com.tr veya musterihizmetleri@iwallet.com.tr mail adresleri ile de iletişime geçilebilir. Firma yetkilisi günün her saati satış temsilcilerimize dilerlerse cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirler.
"Online Harcama" ve "Yerinde-Fiziksel Harcama" ne demektir?


Yardımların e-ticaret sitelerinde kullanılarak harcama yapılmasına "Online Harcama", markete yada fiziksel mağazaya giderek kasiyer aracılığı ile harcama yapılmasına "Yerinde Harcama" denilmektedir.
Sadece yerinde alım yapılabilen(Fiziksel Mağazada Harcama) bir markanın e-ticaret sitesinde de harcama yapabilir miyim?


iWallet müşterilerini mobil uygulama ve resmi web sayfasında bu konu ile ilgili bilgilendirmektedir. Örneğin Carrefour ve Migros üye işyerlerimizin hem online mağazasında hem de fiziksel mağazasında harcama yapılabilmekte iken, A101'de sadece fiziksel mağazada harcama yapılabilmektedir.
Fiziksel kart gönderilecek mi?


iWallet geliştirdiği teknolojiler ile tüm süreci fiziksel karta ihtiyaç olmadan sanal kart ve dijital kod ile yönetebilmektedir. Müşterimizin talep etmesi durumunda fiziksel kart gönderimi yapılmaktadır.
Bu pakete farklı markalar eklenebilir mi?


Satınalma tercihinize göre Carrefour, A101, Migros markalarının yanına Boyner, Flo, Mavi, Koton, Ayakkabı Dünyası, Teknosa gibi bir çok markayıda eklemek için tercihte bulunabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz bu konuda size yardımcı olacaklar.