top of page
BRAND MARK- FLIGRAN_edited.png

Hakkımızda

iWallet Kurumsal Hizmetler A.Ş.

iWallet; çalışanlarınıza sağladığınız yan hak ve destekleri özgürce kullandırabileceğiniz, bağlılık ve performanslarını ödüllendirebileceğiniz, dönemsel hediyeler ve teşvikler verebileceğiniz dijital bir platformdur.  iWallet çalışan yan hakları kapsamında yemek kartında iWallet Yemek Cüzdanı; teşvik ve Ödüllendirme alanında iWallet Ödüllendirme Cüzdanı hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Çalışan verimliliği hiç bu kadar tasarruflu olmamıştı!

 

iWallet, sektör ve büyüklüğüne bakmaksızın hizmet veren her bir firma ve çalışanlar için motivasyon ve sadakat sunmaktadır. Hem kurum hem çalışan avantajlı bir kazan-kazan uygulaması olan iWallet, tüm şirketler için çalışanlarını ödüllendirip teşvik ederek motivasyonlarını arttırıp, sadakatlerini sağlamayı amaçlarken kurumların aynı zamanda etkin harcama yönetimi ile maliyet ve zaman kaybını azaltarak, daha karlı ve verimli olmasını amaçlar. Bu hedef doğrultusunda ürünleri ile çeşitli avantajlar sunan iWallet, kurumlara %38'e varan muafiyet avantajı , operasyonel kolaylık , tek anlaşma ve tek fatura ile süreçleri kolayca yönetme imkânı tanır. IWallet şirketlerin performanslarının temelinde, çalışanların yaşam standartlarını iyileştirerek motivasyonlarını artırmayı hedefler. Bir yandan şirketlerin en değerli kaynağı olan çalışanlarına kendilerini değerli hissettirmek, sadakatlerini sağlamak ve ödüllendirmek için teşvik ve ödüllendirme hizmetleri sunarken, diğer yandan da harcama yönetimi alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle şirketlere çeşitli maliyet avantajları ile operasyonel ve idari kolaylıklar sağlar.

 

iWallet kullanıcıları; iWallet mobil uygulaması ile fiziksel karta ihtiyaç duymadan, dilediği zaman , 81 ilde binlerce noktada alışveriş yapabilir, seçkin markaların sunduğu tüm indirim ve kampanyalardan faydalanabilir. Alışveriş yaptıkça kazanır, kazandığı puanları özgürce harcayabilir.

 

Kurumlara özel hazırlanan yönetim paneli ve cüzdan ile ister toplu olarak, ister çalışanlarınızın cüzdanlarına yükleme yapabilir, iş birimlerinin harcama davranışlarını tespit ederek ödüllendirme geçmişini inceleyebilir, detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.

İşin içinde iWallet var!

bottom of page